KOSZYK
KWOTA
0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
PRZEJDŹ DO KOSZYKA
KOSZYK
KWOTA

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY (Karski)

MIEJSCE PRACY:
Nijwa Karski
SPRAWDZ OFERTY W INNYCH LOKALIZACJACH
Pasjonuje Cię praca mechanika samochodowego? Jesteś przedsiębiorczy, pomocny a znajomi nazywają Cię złotą rączką? Cenisz wysoką jakość pracy? Zawsze stawiasz klientów na pierwszym miejscu i chcesz się dalej rozwijać u stabilnego pracodawcy?
W takim razie to właśnie Ciebie szukamy!
Poszukujemy pracowników na stanowisko mechanik/elektromechanik z doświadczeniem w naprawach i obsłudze samochodów ciężarowych. Osób, które są gotowe związać się z pracodawcą na dłużej.
GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU
  • Identyfikacja i usuwanie awarii.
  • Diagnozowanie i wykrywanie usterek,
  • Sprawna i rzetelna naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych marki Volvo i Renault Trucks
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz pakiety MEDICOVER SPORT,
  • Opiekę medyczną najwyższej jakości w grupie LUX MED.
  • Bezpieczne warunki pracy ze sprzętem najwyższej jakości,
  • Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności przy najlepszych specjalistach w branży,
OCZEKUJEMY
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Pracowitości i poczucia odpowiedzialności,
  • Solidności, zaangażowania i aktywnej postawy,
  • Dyspozycyjności do pracy w delegacji w pierwszym okresie pracy,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Wykształcenia w zakresie mechaniki/ elektromechaniki samochodowej,
  • Pracy wysokiej jakości oraz chęci dalszego doskonalenie zawodowego,
  • Uprawnień niezbędnych do wykonywania prac na stanowisku elektromechanika,
  • Wiedzy z zakresu budowy pojazdów ciężarowych oraz zagadnień serwisowych,
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych oraz praktycznej znajomość technologii napraw,
CV z pełną klauzulą jak poniżej prosimy przesyłać na adres rekrutacja@nijwa.com.pl
ZOBACZ JAK PRACUJEMY
Organizacja jest tak dobra, jak jej pracownicy. W Nijhof-Wassink pracownicy są sercem organizacji i to oni dbają o zadowolenie klienta i integralność firmy. Stale inwestujemy w ich szkolenia i rozwój. W naszej firmie pracownicy działają wspólnie, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Wspieramy się w dążeniu do celu jakim jest bycie najlepszym na rynku!
CZYTAJ
NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?
Wyślij nam swoje CV - odezwiemy się, gdy będziemy szukali kogoś o Twoim profilu zawodowym!
WYŚLIJ EMAIL
DO CV ZAŁĄCZ KLAUZULĘ O TREŚCI:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest NIJWA  sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Holenderskiej 3, 99-300 Kutno. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych IOD@nijwa.com.pl.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Zamów przez telefon

723 883 165

661 310 070

sklep@nijwa.com.pl

CENTRUM CZĘŚCI UŻYWANYCH

+48 723 983 821

+48 (24) 3570129

+48 609 150 031

+48 (24) 3570128